چگونه طراح گرافیکی شویم؟ قسمت سوم

چکیده این مطلب : انتشار : 17 مارس 2019 ۲ نظر 896 بازدید

اگر می‌خواهید روی متن تخصص داشته باشید، در تایپوگرافی تمرکز کنید. اگر میخواهید از نقاشی بیشتر در کار خود استفاده کنید، طراحی لوگو را مطالعه کنید. اگر می‌خواهید وب سایت‌هایی را بسازید که استفاده از آن‌ها آسان باشد، به طراحی وب بروید.

تخصصتان را شناسایی کنید

اگر می‌خواهید روی متن تخصص داشته باشید، در تایپوگرافی تمرکز کنید. تایپوگرافی حول محور هنر تنظیم، چیدمان، یا طراحی متن می‌پردازد و در نتیجه بر روی اطمینان از این که کلمات در طراحی گرافیکی پیام درستی را منتقل می‌کنند تمرکز می‌کند. این زمینه طراحی گرافیکی ممکن است برای کسانی که از نوشتن و طراحی نوشتاری در طراحی‌های خود لذت می‌برند، بهتر باشد.

در تایپوگرافی، ۲ تا از مهم‌ترین اجزا سبک حروف و فونت ها هستند. سبک حروف به طراحی خاصی اشاره دارد در حالی که فونت به مجموعه‌ای از حروف اشاره دارد که دارای همان حروف، اندازه و سبک یک‌سان هستند.


اگر میخواهید از نقاشی بیشتر در کار خود استفاده کنید، طراحی لوگو را مطالعه کنید. طراحان لوگو، لوگو را برای شرکت‌ها و افرادی که نشان تجاری خاص را ارایه می‌کنند، ایجاد می‌کنند. طراحان لوگو عمدتاً با نرم‌افزاری کار می‌کنند که روی ایجاد طرح‌های بصری تمرکز می‌کند.

برای مثال، بسیاری از طراحان لوگو با استفاده از نرم‌افزار Illustrator کار می‌کنند.


اگر می‌خواهید وب سایت‌هایی را بسازید که استفاده از آن‌ها آسان باشد، به طراحی وب بروید. طراحی وب هم شامل ایجاد وب سایت خوشایند بصری و طراحی سایت‌هایی است که استفاده از آن‌ها آسان و شهودی است. طراحی وب یکی از محبوب‌ترین انواع موقعیت‌های شغلی طراح گرافیک است، بنابراین این حوزه زمانی مناسب خواهد بود که شما به دنبال طراحی گرافیک به عنوان یک شغل هستید.

یک راه خوب برای شروع کار در طراحی وب این است که به آن وب سایت‌هایی که فکر می‌کنید خاص هستند یا نگاه خوب دارند و یا به راحتی استفاده مشهور هستند نگاه کنید.


اگر به کار به اپلیکیشن ها علاقه مند هستید، برای مطالعه طراحی اپلیکیشن تلفن همراه را انتخاب کنید. شبیه به طراحی وب، طراحی اپلیکیشن تلفن همراه هنر ایجاد جلوه‌های بصری جذاب با تمرکز بر تجربه کاربری را ترکیب می‌کند، به جز این که بر روی اپلیکیشن تلفن همراه به جای وب سایت تمرکز می‌کند. این در صورتی یک زمینه خوب برای متخصص شدن است که شما اجزای طراحی وب را دوست داشته باشید اما بیشتر به خلق برنامه‌های محبوب علاقمند هستید.

همچنین مانند طراحی وب، بهترین راه برای شروع تفکر در مورد طراحی برنامه، آنالیز و انتقاد از برنامه‌هایی است که از آن‌ها استفاده می‌کنید. سعی کنید بفهمید چه چیزی در مورد طراحی و یا رابط بصری آن‌ها وجود دارد که شما آن را دوست دارید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

منبع : wikihow.com

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

چطور طراح گرافیک شویم؟ قسمت دوم

مقدمات را خودتان مطالعه کنید. هر روز نقاشی کنید تا مهارت های هنری پایه خود را بسازید.

چطور طراح گرافیک شویم؟ قسمت اول

اگر متوجه شدید که واقعاً به ایجاد طرح‌ها و نحوه ساختن وب سایت علاقه دارید، پس ممکن است بخواهید بیشتر در مورد طراحی گرافیک مطالبی بیاموزید. طراحی گرافیک یک زمینه متنوع با موضوعات مختلف برای یادگیری است. یادگیری طراحی گرافیک به شما این امکان را می‌دهد که چیزهایی مانند هنر، تجربه کاربری، رنگ و طراحی، تایپوگرافی، یا طراحی وب را مطالعه کنید. خوشبختانه، یادگیری در مورد این موضوعات با استفاده از کلاس‌ها در طراحی گرافیکی یا حتی مطالعه آن‌ها بسیار ساده است.

طراحی نرم افزار موبایل در سال 2019

طراحی اپلیکیشن موبایل در سال ۲۰۱۹

طراحی واسط کاربر که به معنای طراحی واسط کاربر برای ماشین و نرم‌افزار، همانند رایانه، لوازم خانگی، دستگاه موبایل و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی با تمرکز بر به حداکثر رساندن تجربه کاربری است. در این مقاله با ۴ روند اصلی طراحی رابط کاربری در سال ۲۰۱۹ آشنا می شوید.

نظرات

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد شوید

تماس با ما