چطور طراح گرافیک شویم؟ قسمت اول

چکیده این مطلب : انتشار : 15 مارس 2019 ۲ نظر 3,146 بازدید

اگر متوجه شدید که واقعاً به ایجاد طرح‌ها و نحوه ساختن وب سایت علاقه دارید، پس ممکن است بخواهید بیشتر در مورد طراحی گرافیک مطالبی بیاموزید. طراحی گرافیک یک زمینه متنوع با موضوعات مختلف برای یادگیری است. یادگیری طراحی گرافیک به شما این امکان را می‌دهد که چیزهایی مانند هنر، تجربه کاربری، رنگ و طراحی، تایپوگرافی، یا طراحی وب را مطالعه کنید. خوشبختانه، یادگیری در مورد این موضوعات با استفاده از کلاس‌ها در طراحی گرافیکی یا حتی مطالعه آن‌ها بسیار ساده است.

شرکت در کلاس طراحی گرافیک

اگر دبیرستانی هستید، کلاس هنر و نقاشی را انتخاب کنید. هر کلاسی که بر هنرهای تجسمی، از جمله نقاشی، هنر و عکاسی تمرکز دارد به شما کمک خواهد کرد تا مهارت‌های هنری خود را گسترش دهید و درک خود از این که هنر چگونه کار می‌کند را گسترش دهید. اگر دبیرستان شما این درس‌ها را ارائه نمی‌کند، یک آموزشگاه پیدا کنید که دوره‌ها یا برنامه‌های تابستانی در هنر برای دانش آموزان دبیرستانی ارائه می‌دهد.
دیگر کلاس های دبیرستان که برای طراحی گرافیک مفید هستند عبارتند از دوره های انگلیسی، دوره های کامپیوتری و حتی دوره های کسب و کار.

اگر می خواهید پول پس انداز کنید، از دوره های آنلاین رایگان طراحی گرافیکی استفاده کنید. وبسایت ها، آموزش های ویدیویی و برنامه های آنلاین رایگان وجود دارند که به شما عناصر اصلی طراحی گرافیکی را آموزش می دهند و به شما کمک می کنند طراحی گرافیکی را خودتان یاد بگیرید. با اینکه این روش ها معمولاً به عنوان یک کلاس تخصصی شناخته نمی شوند اما هیچ هزینه ای ندارند و برای آغاز کار بسیار مناسب هستند.

برخی از وب سایت هایی که دوره های طراحی گرافیک رایگان را شامل می شوند عبارتند از : Udemy.com ، Lynda.com ، Alison.com و Skilledup.com. این وب سایتها به زبان انگلیسی هستند و مشابه ایرانی نیز وجود دارد که با یک جستجوی ساده می توانید پیدا کنید.

ثبت نام در دوره طراحی با گواهینامه پایان دوره. اگر ترجیح می دهید طراحی گرافیکی را در یک برنامه منظم و یا از یک مربی به صورت حضوری یاد بگیرید، احتمالاً بهتر است این گزینه را انتخاب کنید. به دانشگاه هایی که رشته گرافیک و هنر را دارند مراجعه کنید تا ببینید برنامه های کوتاه مدتی در طراحی گرافیکی ارائه می دهند که شما بتوانید در آن ثبت نام کنید.

اگر می خواهید بصورت حرفه ای کار کنید، مدرک کارشناسی بگیرید. صدها مدرسه برنامه های ۴ ساله را در طراحی گرافیک، به صورت شخصی و آنلاین ارائه می دهند. این کار نه تنها به مهارت شما نیاز دارد بلکه نیاز است در طراحی گرافیکی مدرک تحصیلی داشته باشید، اما گرفتن مدرک تحصیلی کارشناسی در این زمینه یک راه خوب برای شما برای برقراری ارتباط با طراحان دیگر است که می توانند در دراز مدت به شغل شما کمک کنند.
کلاس ها در رشته طراحی گرافیکی به طور معمول شامل دوره های هنر استودیویی، اصول طراحی، گرافیک تجاری، طراحی وب و تبلیغات می شوند.
همچنین به احتمال زیاد تعدادی از دوره های متمرکز بر تکنولوژی کامپیوتر مربوط به گرافیک را انتخاب خواهید کرد. برنام شما همچنین می تواند شامل دوره هایی در زمینه های مرتبط با کسب و کار مانند کسب و کار و بازاریابی باشد.

منبع : wikihow.com

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

چگونه طراح گرافیکی شویم؟ قسمت سوم

اگر می‌خواهید روی متن تخصص داشته باشید، در تایپوگرافی تمرکز کنید. اگر میخواهید از نقاشی بیشتر در کار خود استفاده کنید، طراحی لوگو را مطالعه کنید. اگر می‌خواهید وب سایت‌هایی را بسازید که استفاده از آن‌ها آسان باشد، به طراحی وب بروید.

چطور طراح گرافیک شویم؟ قسمت دوم

مقدمات را خودتان مطالعه کنید. هر روز نقاشی کنید تا مهارت های هنری پایه خود را بسازید.

طراحی نرم افزار موبایل در سال 2019

طراحی اپلیکیشن موبایل در سال ۲۰۱۹

طراحی واسط کاربر که به معنای طراحی واسط کاربر برای ماشین و نرم‌افزار، همانند رایانه، لوازم خانگی، دستگاه موبایل و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی با تمرکز بر به حداکثر رساندن تجربه کاربری است. در این مقاله با ۴ روند اصلی طراحی رابط کاربری در سال ۲۰۱۹ آشنا می شوید.

نظرات

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد شوید

تماس با ما