آموزش نصب وردپرس با بسته نصبی قالب

چکیده این مطلب : انتشار : 11 ژوئن 2019 بدون نظر 436 بازدید

بسته نصبی قالب به بسته‌ای که گفته می‌شود که شما وقتی یک قالب را مخصوصا از سایت‌های ایرانی خریداری می‌کنید در اختیار شما قرار می‌گیرد. قالبی که نصب می‌کنید دقیقا مانند دمو آن نمایش داده شود و با همان شکل و شمایل ظاهر شود و شما فقط محتوای آن را ویرایش کنید.

بسته نصبی قالب چیه؟

بسته نصبی قالب به بسته‌ای که گفته می‌شود که شما وقتی یک قالب را مخصوصا از سایت‌های ایرانی خریداری می‌کنید در اختیار شما قرار می‌گیرد. قالبی که نصب می‌کنید دقیقا مانند دمو آن نمایش داده شود و با همان شکل و شمایل ظاهر شود و شما فقط محتوای آن را ویرایش کنید.

بعد از این مدل نصب قالب شما نیازی به هیچ تنظیماتی ندارید. قالب دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید آماده بهره‌برداری است. کافیست مطالب و محتوای آن را تغییر دهید تا سایت دلخواه شما نمایش داده شود.

بسته نصبی چطور ساخته می‌شود؟

افرادی که این قالب‌ها را فارسی و اصطلاحا درون ریزی را انجام می‌دهند و آن دمویی که مشاهده می‌کنید را می‌سازند یا فارسی می‌کنند با استفاده از افزونه Duplicator بسته نصبی قالب را می‌سازند و شما با چند کلیک ساده و با ورود اطلاعات لازم (نام دیتابیس، نام کاربری دیتابیس و …) قالب را نصب می‌کنید.

برای نصب بسته نصبی قالب وردپرس باید چکار کنیم؟

برای اینکه این بسته‌ها را نصب کنید لازم است فایل فشرده قالب که به همراه فایلی به نام installer.php قرار دارد را در پوشه اصلی خود آپلود کنید و سپس آدرس (http://SiteName/installer.php) را وارد کنید تا وارد مراحل نصب شوید.

مراحل نصب بسته نصبی قالب وردپرس

در صورتی که نحوه ساخت دیتابیس را نمی‌دانید می‌توانید از قسمت ساخت دیتابیس دوره راه‌اندازی وب سایت از قدم صفر به صورت رایگان استفاده کنید.

در مرحله اول فقط می‌بایست همانند تصویر تیک پذیرش را بزنید. بعد روی گزینه Next کلیک کنید

در مرحله بعد باید اطلاعات دیتابیسی که ساخته‌اید را وارد کنید

Host: localhost

Database: نام دیتابیس

User: نام کاربری دیتابیس

Password: رمز عبور کاربری که برای دیتابیس تعریف کردید

سپس روی گزینه Next کلیک کنید. اگر با خطا مواجه شدید یکی از اطلاعات فوق را درست وارد نکردید.

در مرحله بعد باید اطلاعات سایت خود را وارد کنید. سپس روی گزینهNext  کلیک کنید.

خطاهای احتمالی

اولین خطای رایج خطای Request Timeout است که خیلی اتفاق می‌افتد. برای حل این مشکل باید فایل فشرده‌ای که آپلود کردید را از حالت فشرده خارج کنید و در مرحله اول، در قسمت Options->Extraction گزینه Manual Archive Extraction را انتخاب کنید و بعد روی گزینه Next کلیک کنید.

خطای بعدی که امکان دارد رخ بدهد که کمتر اتفاق می‌افتد و در قسمت قبل ذکر شد اشتباه وارد کردن اطلاعات هاست و دیتابیس است. دقت کنید در قسمت هاست فقط کلمه localhost باید وارد شده باشد. بقیه موارد را نیز چک کنید که درست وارد کرده باشید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد شوید

تماس با ما