چطور سایت طراحی کنیم؟

WebDesign
چکیده این مطلب : انتشار : 8 می 2019 بدون نظر 333 بازدید

راه اندازی وب سایت یکی از کارهایی است که وقتی اسم آن وسط می آید بعضی ها تصور می کنند حتماً باید یک متخصص بیاید و آن را انجام دهد.

آیا نیاز به یادگیری کدنویسی دارم؟

برای راه اندازی یک وب سایت نیازی به دانش برنامه نویسی نداریم، می پرسید چطور؟ الان میگم بهتون. سیستم های مدیریت محتوای رایگانی وجود دارند که به ما کمک می کنند بدون دانش برنامه نویسی و فقط با اندکی اطلاعات سایت خوب و کاملی را راه اندازی کنیم.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیه؟

به سیستمی که به ما کمک می کنه تا یک وب سایت رو بدون نیاز به دانش برنامه نویسی راه اندازی و مدیریت کنیم سیستم مدیریت محتوا می گویند. این سیستم ها دارای امکاناتی که اکثر وب سایت ها به آن نیاز دارند از قبیل خبرنامه، ارتباط با ما، وبلاگ و سایر امکاناتی که مورد نیاز ما می باشند هستند. از معروف ترین این سیستم ها می توان وردپرس و جوملا را نام برد که بیشتر وب سایتهای موجود در دنیا را شامل می شود.

وردپرس چیه؟

یکی از معروفترین سیستم های مدیریت محتوا که اکثر وب سایت های دنیا با این سیستم راه اندازی شده اند. وردپرس کاملاً رایگان و در زبان های مختلف عرضه شده است و برای راه اندازی آن کافیست آن را دانلود و نصب کنید. سایت ما هم با این سیستم مدیریت محتوا راه اندازی و مدیریت می شود.

آیا باید هزینه زیادی بپردازم؟

برای راه اندازی وب سایت نیازی نیست هزینه آنچنانی بکنید، اگر مقاله قبلی ما را خوانده باشید هزینه های مورد نیاز راه اندازی وب سایت را بیان کرده ایم.

بهتر نیست دیگران برای من انجام بدهند؟

برای شروع کار بهتر هست که خودتان این کار را انجام دهید و در ادامه در صورتی که خیلی گسترش پیدا کرد می توانید برون سپاری کنید و خودتان به کارهای مهمتری برسید. این کار چند مزیت برای شما به همراه دارد، اول اینکه در آغاز راه هزینه شما به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. دوم اینکه بعد از اینکه سایت را برون سپاری کردید یا فردی را استخدام خود نمودید زبان مشترک دارید و صحبت های فنی را راحت تر انجام خواهید دارد و اصطلاحاً نمی توانند شما را دور بزنند. از طرفی هزینه راه اندازی وب سایت توسط دیگران بسیار بالاست، ما هم در تیم فناوری اطلاعات تکتا این کار را انجام می دهیم، اما توصیه من این است که خودتان این کار را انجام دهید.

آیا باید کار خاصی انجام بدهم؟

برای راه اندازی وب سایت نیازی به انجام کار خاصی نیست، ابتدا مقاله قبلی ما را مطالعه بفرمایید، سپس اقدام کنید. در صورتی که اطلاعاتی راجع به این کار ندارید می توانید در دوره رایگان ما تحت عنوان راه اندازی وب سایت از قدم صفر نیز شرکت کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

اشتباهات رایج راه‌اندازی وب سایت

گیرکردن روی قالب و افزونه های مختلف، عدم توجه به بازاریابی، کپی‌کردن کسب و کار دیگران از اشتباهات رایج در راه‌اندازی سایت می‌باشند.

Launch website from zero step

راه اندازی وب سایت از قدم صفر

شما برای آغاز یک سفر، قبل از شروع حرکت نیاز دارید وسایلی را بردارید، چمدان خود را ببندید، وسیله نقلیه خود را چک کنید. برای راه اندازی سایت هم نیاز دارید تا مواردی را چک کنید، ابزار راه اندازی سایت را تهیه کنید تا آماده این سفر پر چالش و جذاب شوید.

نظرات

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد شوید

تماس با ما