چاه نفت آنلاین چیست؟

چکیده این مطلب : انتشار : 25 آگوست 2019 بدون نظر 101 بازدید

اکثریت مردم روزانه زمان زیادی را صرف استفاده از تلفن‌همراه هوشمند خود یا تبلت و لپ‌تاپ و یا کامپیوترشخصی خود می‌کنند. جالب است بدانید در ایران نزدیک به ۱۷ میلیون کاربر از اینترنت استفاده می‌کنند. شاید باور نکنید ولی در دنیا هر فرد به طور میانگین ۶ ساعت و نیم در روز از اینترنت استفاده می‌کند.

اکثریت مردم روزانه زمان زیادی را صرف استفاده از تلفن‌همراه هوشمند خود یا تبلت و لپ‌تاپ و یا کامپیوترشخصی خود می‌کنند. جالب است بدانید در ایران نزدیک به ۱۷ میلیون کاربر از اینترنت استفاده می‌کنند. شاید باور نکنید ولی در دنیا هر فرد به طور میانگین ۶ ساعت و نیم در روز از اینترنت استفاده می‌کند.

حالا می‌خواهم به شما بگویم که چطور می‌توانید این وسایلی که تاکنون فقط زمان شما را هدر می‌داده می‌تواند برای شما منبع درآمد عالی شود. تصور کنید کنار دریا مشغول قدم‌زدن هستید و دارید از این صحنه آرامش‌بخش لذت می‌برید. صدای دینگ گوشی شما می‌آید، یک پیام از سامانه پیامکی سایت‌ شماست که می‌گوید یک پرداخت با مبلغ چندصدهزارتومان اتفاق افتاده است. چه حسی به شما می‌دهد؟‌ مطمئنا بسیار خوشحال می‌شوید.

شاید بگویید بیخیال، این حرف‌ها در حد فکر و خیال هستند، اصلا همچین چیزی امکان‌پذیر نیست. ولی باید به شما بگویم که افراد زیادی  (از جمله خود من) هستند که همین وضعیت را دارند. کافیست با من همراه باشید و گام به گام با من بیایید و کارهایی که گفته می‌شود را انجام دهید. بعد از چند ماه تلاش مداوم نتیجه آن را خواهید دید. آن‌وقت اگر کارمند هستید می‌توانید با دنیای کارمندی خداحافظی کنید و کسب‌و‌کارتان را گسترش دهید و این حس لذت‌بخش را تجربه کنید.

چرا باید چاه نفت آنلاین داشته باشم؟

مهم نیست الان چه شغلی دارید یا مشغول چه کاری هستید، داشتن یک چاه نفت آنلاین واقعا دلچسب و خوشایند خواهد بود. کافیست روزانه چند ساعت به این کار اختصاص دهید تا مثل یک چاه نفت برای شما درآمد کسب کند. می‌پرسید چطور؟

کسب‌و‌کار اینترنتی چیست؟

با گسترش اینترنت مشاغل جدیدی به وجود آمده‌اند که به مردم کمک می‌کند کارهای خود را آسانتر و سریعتر انجام دهند. مثلا تا چندی پیش برای اینکه آژانس بگیریم حتما باید تماس می‌گرفتیم و بعد از کلی انتظار به مراد خود می‌رسیدیم ولی الان می‌توانیم مبدا و مقصد را مشخص و هزینه را مشاهده و سپس درخواست خود را انجام دهیم و دیگر نیازی به آدرس دادن به راننده هنگام طی مسیر نیست.

می‌بینید که چقدر آسانتر و سریعتر این کار انجام می‌شود. نمونه دیگر خرید اینترنتی لوازم مصرفی یا اصطلاحا سوپرمارکتی است. از این نمونه‌ها امروزه خیلی فراوان است. هنوز هم نیازهای بسیار زیادی مانده است که از طریق اینترنت قابل برطرف شدن است.

کسب‌و‌کار اینترنتی لزوما فروشگاه اینترنتی نیست بلکه می‌تواند ارائه یک خدمت از طریق اینترنت باشد. مثلا برای شخص من خرید اینترنتی کتاب خیلی گزینه خوبی است اما فروشگاهی که جامع باشد و هر کتابی را داشته باشد و در سریع‌ترین زمان ممکن کتاب را ارسال کند تقریبا وجود ندارد. بسیاری از نیازهای مردم باقی‌مانده که هنوز راهکار اینترنتی برای آن وجود ندارد.

خلاصه کلام کسب‌و‌کار اینترنتی ارائه خدمت یا محصول در بستر اینترنت می‌باشد یعنی هر جایی که اینترنت وجود دارد، اپلیکیشن، سایت و غیره.

برگرفته از کتاب چاه نفت آنلاین
نویسنده : احمد پوررستمی

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد شوید

تماس با ما