درباره ما

من احمد پوررستمی بنیانگذار و رهبر تیم فناوری اطلاعات تکتا، از سال ۱۳۸۱ وارد هنرستان و رشته کامپیوتر شدم و با توجه به اینکه عاشق این رشته بودم از جان و دل برای یادگیری مهارت‌های برنامه نویسی و گرافیک زمان و انرژی می‌گذاشتم. یادم هست که وقتی از مدرسه به خانه برمی‌گشتم اول کامپیوتر خودم را روشن می‌کردم و بعد از آن به تعویض لباسم مشغول می‌شدم. هنوز مادرم یاد آن روزها هست که به اجبار از پای کامپیوتر بلند می‌شدم و سر سفره حاضر می‌شدم.این اشتیاق سوزان همچنان ادامه داشت و منجر به تحصیل در این رشته تا مقطع کارشناسی ارشد شد و هم اکنون مشغول تدریس همین رشته در یکی از هنرستان‌های نمونه شهرتهران هستم. در مقطع ارشد وارد گرایش تجارت الکترونیک شدم و مشغول یادگیری و تدریس در این زمینه هستم.

چند سال پیش که وارد هنرستان نمونه شهید نصیرزاده شدم برای تدریس، شروع کردم به مهارتی کردن شاگردانم و حاصل این فعالیت تشکیل تیم فناوری اطلاعات تکتا بود.

TaktaTeam

اعضای تیم فناوری اطلاعات تکتا

هر لحظه در کنار شما هستیم

احمد پوررستمی
CEO
Instagram PageTwitter PageFacebookTelegram IDEmail
متین علیزاده
Front-End Developer
Senior
Instagram PageFacebook PageLinkedIn Page
محمدحسین نصیری
Ui Designer
Senior
Instagram PageEmail
حامد اصلانی
Graphic Designer
Senior
Instagram PageEmail
مهدی خشنود
Translator
Senior
Instagram Page
ابوالفضل رستمی
Front-End Developer
Telegram IDInstagram Page
محمد پیران
Android Developer
Telegram IDInstagram Page

در صورتی که رمز دوم جهت پرداخت آنلاین ندارید می‌توانید بصورت کارت به کارت پرداخت خود را انجام داده و اطلاعات پرداخت خود را به ایمیل sale@taktateam.ir بفرستید و یا بصورت تلگرامی برای شماره ۰۹۳۵۳۱۸۴۱۲۷ ارسال فرمایید.

شماره حساب بانک ملی : ۰۳۰۰۶۹۴۱۰۸۰۰۱ به نام احمد پوررستمی

شماره حساب بانک آینده :‌ ۰۲۰۰۲۰۰۵۶۵۰۰۸ به نام احمد پوررستمی

تماس با ما